اخبار

2021/04/27
در آستانه هفته کار و کارگر:

بازدید فرمانده سپاه عاشورا از شرکت پالایش نفت تبریز

سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در آستانه هفته کارگر از شرکت پالایش نفت تبریزبازدید کرد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی در آستانه هفته کارگر از شرکت پالایش نفت تبریزبازدید کرد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز خطاب به سردار خرم گفت: شما به بزرگترین بنگاه اقتصادی شمالغرب وارد شدید.

باقری در ادامه به فعالیت های شرکت و محصولات آن پرداخت و افزود 41 محصول در این شرکت تولید می شود که بنزین یورو 5 و گازوئیل یورو 5 و تولید روزانه صدو ده هزار بشکه نفت و انواع روغن های موتوری جزو آنهاست.

وی با اشاره به ترازهای مالی شرکت نفت تبریز بیان کرد: سال 99 این شرکت هزار میلیارد تومان مالیات پرداخته است.

باقری به تلاش های این شرکت برای کاهش آلاینده های زیست محیطی نیز اشاره و اظهار کرد: در تلاش هستیم میزان آلاینده های زیست محیطی این شرکت را به صفر برسانیم و بر این اساس پروژه تبدیل نفت کوره به محصولات ارزش افزوده مهمترین اولویت ماست که یک پروژه بزرگ زیست محیطی است.

فرمانده سپاه عاشورا نیز در این بازدید گفت: گزارش مدیرعامل شرکت برای همه ما خرسند کننده است. این شرکت با تکیه بر توان داخلی و درون زایی در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی قرار دارد. انگیزه و روحیه مدیران و کارگران این شرکت تحسین برانگیز است.

سردار خرّم از فعالیت های زیست محیطی این شرکت نیز قدردانی کرده و افزود: با افتخار دست و بازوی همه شما را می بوسم.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13