اخبار

2021/05/18
به مناسبت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت؛

تقدیر از رئیس و کارکنان واحد روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی

فرمانده و پرسنل حوزه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام با رئیس و کارکنان واحد روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی دیدار و از ایشان تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمدامین حیدری فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام شهرستان عسلویه در دیدار با رییس روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با تبریک فرا رسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات از تلاش و کوشش این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

وی با تبیین اهمیت جایگاه روابط عمومی گفت: عملکرد هر نهاد و سازمان‌ بستگی به عملکرد روابط عمومی آن دارد؛ چرا که روابط عمومی چشم مجموعه بوده و با نقش حساس خود و با اطلاع رسانی به موقع می تواند افکار عمومی را در جهت مثبت یا منفی متاثر نماید.

حیدری خاطرنشان کرد: روابط عمومی تریبون شرکت و ویترینی است که عملکرد مجتمع گاز پارس جنوبی را در عرصه های مختلف به نمایش می گذارد.

در پایان این جلسه به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات با اهدای لوح یادبود از تلاش های مجموعه روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی تقدیر شد.

انتهای پیام/

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13